حمل هوایی کالا

حمل هوایی بار

حمل هوایی بار یکی از امن ترین و سریع ترین راه های ترخیص کالا و واردات کالا می باشد. حمل هوایی بار، راهی امن و سریع اما پرهزینه است؛ به همین دلیل بیشتر در مورد کالاهای حساس یا گران قیمت به کار گرفته می شود.
به عنوان مثال برای واردات یا صادرات طلا و مواد دارویی که هم قیمت بالایی دارند و هم حساس هستند از حمل بار هوایی استفاده می شود؛ همچنین گاهی نیز نیاز هست که یک محموله خیلی سریع به مقصد برسد که در چنین مواقعی حمل هوایی بار بهترین گزینه پیش رو به حساب می رود اما معمولاً برای حمل کالاهایی که از قیمت چندانی برخوردار نیستند یا لازم نیست که سریعاً به بقصد برسند از خطوط حمل و نقل زمینی یا دریایی استفاده می شود چون از نظر اقتصادی به صرفه تر هستند.
اما علاوه بر آشنایی با هزینه روش های مختلف بسته بندی و حمل کالا باید بر قوانین مربوط به حمل و حمل هوایی بار نیز تسلط کامل داشته باشید زیرا حمل هوایی بار، مستلزم رعایت مقرارت خاص و معینی است که حتی این قوانین بسته به نوع کالای مورد نظر نیز با هم فرق می کنند؛ به عنوان مثال نگه داری بعضی از کالاها به شرایط دمایی خاصی نیاز دارد که هنگام ارسال این نوع محصولات باید قوانین خاص آن ها را رعایت کرد.

از این رو شاید بد نباشد که فرایند حمل هوایی بار را به شرکت های بازرگانی معتبر، امین، با تجربه و حرفه ای بسپارید زیرا در صورت عدم رعایت عمدی یا سهوی مقررات مذکور حتی ممکن است که محموله شما مصادره شود و نتوانید کالا را به موقع ترخیص کنید.


همانطور که می دانید طولانی شدن پروسه ترخیص کالا می تواند تبعات مختلفی در پی داشته باشد. به عنوان مثال اگر روند حمل هوایی بار از گمرک بیش از حد معمول طول بکشد مجبور خواهید شد هزینه بیشتری به گمرک پرداخت کنید و این یعنی اینکه قیمت تمام شده کالا برای شما افزایش می یابد.
حالا اگر بخواهید برای کاهش میزان خسارت، کالا را با قیمت بیشتری بفروشید؛ کالای موردنظر توان رقابت با سایر کالاهای مشابه در بازار را نخواهد داشت و این خود به معنای از دست دادن بازار فروش است. بنابراین پیشنهاد می دهیم که با سپردن فرآیند حمل هوایی بار به ترخیص کاران معتبر، خود را از دست تبعات آتی خلاص کنید.

ملاقات با ما

اصفهان، خیابان شهید دکتر باهنر، کوچه شهید جمال محمد رضایی، پلاک ۱۹۰، ساختمان ایران،طبقه ۴, واحد۷

 

تماس با ما

تلفن:      ۳۳۳۸۵۱۳۷ ۰۳۱ ۹۸+
فکس:     ۴۳۸۵۵۴۶۰ ۰۲۱ ۹۸+

ایمیل ما

info@rns-co.com

info@rns-co.com