اخبار

 • پنج شنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰
  با توجه به کمبود سرم، قرار است حدود ۱۰۹ تن سرم از مرز بازرگان وارد کشور شده و از طریق گمرک مذکور ترخیص شود.
 • چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰
  سخنگوی گمرک شایعه توقف تجارت با افغانستان را رد کرده است و رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن بیرجند هم می‌گوید: تجارت در دو گمرک دوغارون و ماهی‌رود ادامه دارد.
 • سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰
  احمد رضا بخشی، رئیس کمیسیون چای فدارسیون صنایع غذایی ایران در این مورد توضیح داد: وزارت صمت از تاریخ اول مرداد از پذیرش ثبت سفارشات چای امتناع کرده و افراد را به سمت وزارت جهاد کشاورزی هدایت می‌کند. آنها عنوان می‌کنند که این مسئولیت جدیدا واگذار شده است.
 • دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰
  معاون فنی گمرک از دستور رهبر معظم انقلاب برای رسیدگی به موضوع نرخ ارز مبنای محاسبه حقوق ورودی کالا‌های وارداتی در جلسه سران قوا خبر داد.
 • یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
  مرکز پژوهش‌های اتاق ایران بررسی کرد به نقل از جهان صنعت : ایران در اقتصاد سیاسی بین‌الملل موقعیتی دوگانه دارد. از یک سو ارتباطات بین‌المللی این کشور به کمترین میزان در دهه‌های اخیر رسیده است، از دیگر سو کشور به صورتی مضاعف از تحولات در محیط روانی و عملیاتی اقتصاد سیاسی بین‌الملل متاثر می‌شود. در این گزارش که از سوی مرکز پژوهش‌های اتاق ایران تهیه شده
 • شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
  به گزارش جام جم آنلاین هرمزگان، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس از پذیرش نهایی اتاق بازرگانی بندرعباس در زنجیره بین المللی اعتبار بخشی گواهی مبدا توسط icc پاریس خبر داد.
  محمدرضا صفا با بیان خبر بالا اظهار داشت: با پیگیری ها و اقدامات صورت گرفته توسط اتاق بازرگانی بندرعباس، این اتاق می تواند در زنجیره بین المللی اعتبار بخش گواهی مبدا مبادلات تجاری فرامرزی خود را انجام دهد، شناخته می شود
 • پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
  کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللي (ICC)، آموزش آنلاین «آشنایی با معیارهای تخصصی ارزیابی ریسک در بیمه های باربری با رویکرد تنظیم اسناد مناقصه برای خرید بیمه های باربری» را با سخنرانی جناب آقای حمید علیجانی، مدير محترم بیمه های حمل و نقل شركت بيمه دانا و عضو کمیسیون بیمه کمیته ایرانی ICC و جناب آقای علیرضا آقاجانی، مدیر محترم بیمه های باربری شرکت بیمه آسیا، در روز چهارشنبه، ١٣ مرداد ماه ١٤٠٠، به صورت آنلاین برگزار نمود.
 • چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
  به گزارش كميته ايراني ICC، فدراسيون جهاني اتاق‌هاي بازرگاني (WCF) اتاق بازرگاني بين‌المللي (ICC) از ميان اتاق‌هاي بازرگاني سراسر جهان، اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و كشاورزي تهران را به واسطه مشاركت فعال در بستر ارتباطي ICCWCF و اشتراك‌گذاري اخبار، اسناد و رويدادهايي همچون وبينار پيش رو پيرامون دارو و درمان در دوران همه‌گيري كوويد ١٩ و همچنين فرصت‌هاي كسب و كار ميان تهران و شانگهاي، به عنوان اتاق برگزيده كشورمان در ماه جولاي انتخاب نمود.
 • چهارشنبه ۲۳ تیرماه ۱۴۰۰
  رئیس سازمان تامین‌اجتماعی ساوه از ابلاغ «بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان سال ۱۴۰۰ با رویکرد اساسی درحمایت از تولید» خبر داد و اظهار کرد: این مهم با عنایت به نام‌گذاری سال ۱۴۰۰ به‌عنوان سال تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها از سوی مقام معظم رهبری و در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، مقابله با تحریم‌ها، مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا به‌منظور مساعدت با کارفرمایان واحدهای تولیدی، صنعتی، معدنی، خدماتی، اصناف و در اجرای بند (ث) تبصره ۵ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ اجرایی شد.
 • سه شنبه ۲۲ تیر ۱۴۰۰
  مهلت ۴۵ روزه برای انجام تشریفات ترخیص کالا با شناسه یکتای قبض انبار در انبارهای گمرکی (مراجع تحویل‌گیرنده و انبارهای اختصاصی)، ابلاغ شد.به گزارش «ایبِنا» در بخشی از ابلاغیه گمرک خطاب به گمرکات اجرایی، ناظران، مدیران کل و مدیران گمرکات اجرایی آمده است:‌ در اجرای مصوبه هجدهم جلسه شورای اجرایی فناوری کشور مبنی ‌بر به‌کارگیری شناسه یکتای قبض انبار توسط کلیه انبارهای گمرکی از سامانه جامع نیازهای وزارت صمت و به‌منظور اعمال قفل شناسه یکتای قبض انبار در گمرکات، مقتضی است ترتیبی اتخاد شود که انجام تشریفات ترخیص یا اخذ شناسه قبض انبار توسط صاحبان کالا حداکثر ظرف ۴۵ روز صورت پذیرد.

ملاقات با ما

اصفهان، خیابان شهید دکتر باهنر، کوچه شهید جمال محمد رضایی، پلاک ۱۹۰، ساختمان ایران،طبقه ۴, واحد۷

 

تماس با ما

تلفن:       ۳۳۳۸۵۱۳۷ ۰۳۱ ۹۸+
فکس:     ۴۳۸۵۵۴۶۰ ۰۲۱ ۹۸+

ایمیل ما

info@rns-co.com

info@rns-co.com