اخبار

 • شنبه ۲۵ بهمن ماه ۱۳۹۹
  معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون واردات کشور کمتر از صادرات است و اگر در همین مسیر توسعه واحدهای تولیدی پیش برویم تراز تجارت کشور رو به مثبت شدن پیش می‌رود... گفتنی است؛ پنج طرح صنعتی با اشتغالزایی ۳۰۰ نفر امروز با حضور معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن، تجارت و مسوولان استانی در شهرک‌های صنعتی بیستون و فرامان کرمانشاه افتتاح و به بهره‌برداری رسید
 • پنچ شنبه ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۹
  در هفته ای که گذشت قیمت طلا افزایش قابل توجهی یافتدلیل افزایش قیمت دلار در بازار را نیز می توان به افزایش تنش های سیاسی میان ایران و آمریکا و دور تر شدن احتمال بازگشت ایالات متحده به توافق هسته ای (برجام) نسبت داد.
 • پنج شنبه هجدهم دی ماه ۱۳۹۹
  براساس ابلاغیه کارگروه پایش رفتار تجاری، کارت بازرگانی واحدهای تولیدی که به دلیل عدم‌ایفای تعهدات ارزی تعلیق شده بود برای ایفای این تعهدات در فرجه ۴ ماهه در نظر گرفته شده رفع تعلیق می‌شود و کارت‌های بازرگانی غیرتولیدی تعلیق شده نیز می‌توانند با تعهد محضری مبنی بر رفع تعهد، کارت خود را از حالت تعلیق خارج سازند و البته تا زمان رفع تعهد مجوز صادرات نخواهند داشت.
 • چهارشنبه هفدهم دی ماه ۱۳۹۹
  سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس گفت: قانون مالیات بر ارزش افزوده تا لازم الاجرا شدن قانون جدید تمدید شد، سازمان امور مالیاتی با همکاری شهرداری‌های سراسر کشور برای سال‌های ۹۷ تا ۱۴۰۰ مکلف شد تا واحدهای مسکونی و خالی از سکنه را به منظور دریافت مالیات از کسانی که چند خانه دارند شناسایی کنند.
 • سه شنبه ۱۶ دی ماه ۱۳۹۹
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: براساس قانون هیچ بانکی حق دریافت سپرده برای پرداخت وام از تولیدکنندگان را ندارد و در صورت مشاهده بانک عامل به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.
 • یکشنبه چهاردهم دی ماه ۱۳۹۹
  سازمان توسعه تجارت از تمدید مهلت صادرات رب گوجه فرنگی تا پایان دی ماه خبر داده است.
 • شنبه سیزدهم دی ماه ۱۳۹۹
  در حالی طی سالهای گذشته سوء استفاده از کارت های بازرگانی در صدر اخبار بوده که یک مقام اتاق تعاون مدعی شد: تاکنون حدود ۹ هزار کارت بازرگانی توسط اتاق تعاون صادر شده که حتی یک مورد تخلف در خصوص کارت های بازرگانی که توسط اتاق تعاون صادر شده، نداشته ایم.
 • سه شنبه هجدهم اذر ماه ۱۳۹۹
  سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد: با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا، کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آنها تا آخر آبان ۹۹ است، تا پایان دی‌ماه به صورت خودکار تمدید می‌شود.
 • دوشنبه هفدهم آذر ۱۳۹۹
  سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از احیا و راه‌اندازی مجدد ۹۹۱ واحد صنعتی به بهره‌برداری رسیده غیرفعال از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا‌کنون در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خبر داد و گفت که با راه‌اندازی مجدد این واحدها، برای ۱۷ هزار و ۹۰ نفر اشتغال‌زایی یا تثبیت شغل شده است
 • یکشنبه شانزدهم آذر ماه ۱۳۹۹
  یک مقام مسئول اعلام کرد: رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی از رسیدگی به استعلامات و فرآیندها به صورت الکترونیکی در سامانه جامع تجارت خبر داد. به نقل از وزارت صمت، علی رهبری در برنامه تهران ۲۰ شبکه پنج، پیشرفت ۷۰ درصدی سامانه جامع تجارت ایران را قابل قبول توصیف کرد و افزود: سامانه جامع تجارت مسائل چند بعدی، بین دستگاهی و پیچیده‌ای را حل می‌کند

ملاقات با ما

اصفهان، خیابان شهید دکتر باهنر، کوچه شهید جمال محمد رضایی، پلاک ۱۹۰، ساختمان ایران،طبقه ۴, واحد۷

 

تماس با ما

تلفن:       ۳۳۳۸۵۱۳۷ ۰۳۱ ۹۸+
فکس:     ۴۳۸۵۵۴۶۰ ۰۲۱ ۹۸+

ایمیل ما

info@rns-co.com

info@rns-co.com